Türkoğlu'nda küçük sanayi sitesinin temeli atıldı - Son Dakika

Türkoğlu'nda küçük sanayi sitesinin temeli atıldı

07.11.2022 17:20
Türkoğlu'nda küçük sanayi sitesinin temeli atıldı

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde inşa edilecek küçük sanayi sitesinin temeli törenle atıldı.

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde inşa edilecek küçük sanayi sitesinin temeli törenle atıldı.

Türkoğlu Belediyesi tarafından inşa edilen 150 iş yeri kapasiteli tesisin 2023'ün Aralık ayında hizmete girmesi hedefleniyor.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, programda, temeli atılan tesisin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Güvenç, tesisin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek, ilçedeki esnafın derli toplu bir alanda hizmet verecek olmasının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Belediye Başkanı Osman Okumuş da son zamanlarda kentte ciddi yatırımların olduğunu belirterek, ilçenin gelişimi için yoğun mücadele ve emek verdiklerini söyledi.

Türkoğlu'nda 3 organize sanayisinin bulunduğunu ifade eden Okumuş, kentin Kahramanmaraş'ta örnek gösterildiğini belirtti.

Türkoğlu Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ekrem Karadeniz ise sanayi sitesinin yapımında emek verip gayret gösterenlere teşekkür etti.

Törene, Kaymakam Burak Keser, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çimen, Kahramanmaraş Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Kuybu ile ilgililer katıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Depremzede aileler için gönüllü kurye oldular Depremzede aileler için gönüllü kurye oldular İskenderun'da yıkım ve enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor İskenderun'da yıkım ve enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor Körfez, Darıca ve Dilovası belediyeleri Pazarcık'ta konteyner çarşı kuruyor Körfez, Darıca ve Dilovası belediyeleri Pazarcık'ta konteyner çarşı kuruyor

Son Dakika Güncel Türkoğlu'nda küçük sanayi sitesinin temeli atıldı - Son Dakika


Advertisement