Türkoğlu'nda, Polislerden Öğrencilere Seminer - Son Dakika

Türkoğlu'nda, Polislerden Öğrencilere Seminer

17.02.2012 16:20
Türkoğlu'nda, Polislerden Öğrencilere Seminer, System.String[]

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde polisler tarafından öğrencilere, "Bilinçli İnternet ve Çocuk Güvenliği" semineri verildi, broşür dağıtıldı.

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde polisler tarafından öğrencilere, "Bilinçli İnternet ve Çocuk Güvenliği" semineri verildi, broşür dağıtıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı, Toplum Destekli Polis (TDP) biriminde görevli polis memurları tarafından, ilçe genelinde ilk ve orta öğretimde eğitim gören 6 bin 59 öğrenciye, "Bilinçli İnternet ve Çocuk Güvenliği" semineri verildi.

Seminerde, öğrenciler, internetten gelebilecek tehlikeler, internet güvenliği konusunda yapılması gerekenler ve internet bağımlılığı konuları hakkında bilgilendirildi.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, internetin, başta çocuklar ve gençler olmak üzere nüfusun büyük çoğunluğunu etkisi altına aldığını söyledi.

Kara, şunları kaydetti:

"Genç ve çocuklarımızın daha iyi yetişmesi amacı ile bilgisayar ve internet kullanımını eğitim amaçlı olarak desteklemeliyiz sanal ortam ile doğal ortam dengesini korumalı çocuklarımızın arkadaşlarıyla karşılıklı ilişkilerini güçlendirerek, onlara bu konuda yeni imkanlar sağlamalı ve sanal kütüphaneleri kullanılırken, kitap okuma alışkanlıklarını da kazandırmalıyız."

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkoğlu'nda, Polislerden Öğrencilere Seminer - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı