Türkoğlu'nda Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

Türkoğlu'nda Umre Kayıtları Başladı

02.01.2012 17:20
Türkoğlu'nda Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Türkoğlu İlçe Müftüsü Hacı Bilal Polat, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2012 yılı umre kayıtlarının başladığını bildirdi.

Türkoğlu İlçe Müftüsü Hacı Bilal Polat, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2012 yılı umre kayıtlarının başladığını bildirdi.

İlçe Müftüsü Hacı Ali Polat, yaptığı yazılı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 30 yıldır hac ve umre hizmetlerinde uzmanlaşarak her yıl daha da kaliteli hizmet sunduğunu ifade etti.

Polat, şunları kaydetti:

"2012 yılında umreye gidecekler Müftülüğe başvurarak gerekli bilgiyi alabilirler. Bu gün itibari ile kayıtlar başladı. Umreler, 7, 10, 14 ve 20 günlük olarak ayarlandı. Tam organizasyonlu birinci tip 7 günlük bin 485, ikinci tip bin 325, üçüncü tip bin 250 Avro olarak belirlendi."

Polat, 2011 yılında ilçeden 150 kişinin umreye gittiğini, bu yıl ise 200'ün üzerinde kişinin umreye gitmesini beklediklerini kaydetti.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türkoğlu'nda Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı