Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan Arkan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi - Son Dakika

Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan Arkan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi

04.12.2019 14:20
Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan Arkan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi, System.String[]

Yoğun bakımdaki yeğeninin sağlık durumunu hakkında Instagram sayfasından açıklama yapan Ceylan gözyaşlarını tutamadı.

Yoğun bakımdaki yeğeninin sağlık durumunu hakkında Instagram sayfasından açıklama yapan Ceylan gözyaşlarını tutamadı. Ünlü türkücü, Nazlıcan için dua istedi.

İşte Ceylan'ın o paylaşımı;

Allaha çok şükür umudumuz var. Rabbim Nazlıcan'ı bize bağışlayacak. Daha çok genç 25 yaşında...

Hepinizden dua bekliyorum biraz sonra yanına gireceğim. İçimiz kan ağlasa da, hepimiz için geçerli hastamız da olsa hepimiz sabah işimize gidiyoruz ama yürek yangın yeri fırtınalar kopuyor içimizde. İnşallah rabbim onu önce ablama sonra da bize bağışlayacak. Allah bütün hastalara, şifa versin. Her şeyin başı sağlık.

Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan Arkan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Türkücü Ceylan yeğeni Nazlıcan Arkan'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Sağlık Bakanı Koca, "Aşı için sıramı bekleyeceğim" diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti Fiyatı her geçen gün daha da artıyor! İşte ayçiçek yağına gelen zammın nedenleri Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ evinin önünde silahlı saldırıya uğradı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı HES kodu ile İstanbulkartlarını eşleştirenlerin sayısı beklentiyi karşılamadı Son Dakika! Erdoğan, Bahçeli ve Akşener koronavirüs aşısı yaptırdı! Kılıçdaroğlu'nun ise bir şartı var Sokaklarda yaşayan ünlü model, çöpleri karıştırırken görüntülendi