Türkücü Mahmut Tuncer şiddet mağduru kadınlar için düzenlenen yardım konserinde rock söyledi - Son Dakika

Türkücü Mahmut Tuncer şiddet mağduru kadınlar için düzenlenen yardım konserinde rock söyledi

2 ay önce

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, ROCK'n AID Yardım Konseri'nde sahneye çıkarak rock müzik şarkıları okudu. Şiddet mağduru kadınlara yönelik başlatılan kampanya kapsamında sahneye çıkan Tuncer, "Kadına şiddet uygulayan sanatçı arkadaşlarımızın 'Kadına şiddete hayır' demesi inandırıcı gelmiyor" dedi.

Kadın sığınma evlerindeki şiddet mağduru kadınlara ihtiyaç duydukları malzemeleri toplamak amacıyla ROCK'n AID Yardım Konseri gerçekleştirildi. 58 yaşındaki ünlü türkücü Mahmut Tuncer de gecede sahneye çıkarak rock müzik parçaları okudu.

MAHMUT TUNCER'E ALKIŞ YAĞDI

42 Maslak Barock Sahne'de gerçekleşen Grammy ödüllü sanatçı Maya Azucena'nın da sahne aldığı konserin sürpriz ismi ise türkücü Mahmut Tuncer idi. Konserde iki rock parçası seslendiren Tuncer, dinleyenlerden alkış aldı.

"HANIMIMA VE ÇOCUKLARIMA ŞİDDET UYGULAMADIM"

Konser sonrası açıklamalarda bulunan ünlü türkücü, "Buradaki amacımız 'Kadına şiddete hayır' projesine destek olmak. Kadına şiddet uygulamış sanatçı arkadaşlarımız var. Ama bir bakıyorsunuz projesinde 'Kadına şiddete hayır' yazmış. Bu inandırıcı gelmiyor. Ben yıllardır evliyim, hanımıma ve çocuklarıma şiddet uygulamadım" dedi.

Türkücü Mahmut Tuncer şiddet mağduru kadınlar için düzenlenen yardım konserinde rock söyledi
Haber Yayın Tarihi: 09.12.2019 07:26 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada
Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte! Aksaray'da koronavirüs şüphesiyle gözlem altına alınan Çinli turistler temiz çıktı

Son Dakika Haberleri