Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı - Son Dakika

Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı

26.07.2018 14:08
Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı, System.String[]

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan ‘Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi’nin sözleşmesi imzalandı.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) Çocuk ve Gençlerin Kalkınmaya Entegrasyonu Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan 'Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin sözleşmesi imzalandı.

Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ile DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, 'Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin sözleşmesi karşılıklı imzaladı. İmza töreninde konuşan Kaymakam Uçar, Tuşba Kaymakamlığının 975 bin 727 TL bütçeli projesi ile kurumsal bir kent tiyatrosu, kent orkestra ve korosu, dünya halk dansları topluluğu, masal, roman ve hikaye anlatma atölyeleri oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Uçar, projenin hedef kitlesinin söz konusu sanat dallarından herhangi birine ilgi duyan ve yetenekli 12 ile 29 yaş arası çocuk ve gençler olarak belirlendiğini söyledi.

Tuşba Kaymakamlığının proje ortakları Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tuşba Eğitim Araştırma ve Gelişim Derneği olurken, iştirakçisi ise İstanbul Kültür Sanat Vakfı olduğu belirtildi. - VAN

Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tuşba Kent Tiyatrosu Projesi'nin Sözleşmesi İmzalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu