TÜSİAD heyeti Ankara'da TBMM ve partileri ziyaret etti - Son Dakika

TÜSİAD heyeti Ankara'da TBMM ve partileri ziyaret etti

14.11.2019 15:26
TÜSİAD heyeti Ankara'da TBMM ve partileri ziyaret etti, System.String[]

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Parlamento ve Kamu Kurumları ile İlişkiler heyeti 13 Kasım'da Ankara'yı ziyaret etti.

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Parlamento ve Kamu Kurumları ile İlişkiler heyeti 13 Kasım'da Ankara'yı ziyaret etti.

TÜSİAD7dan yapılan açıklamada, "Ekonominin ve yatırım ortamının güçlendirilmesi hedefiyle somut önerilerin sunulduğu bu toplantılarda reform alanlarına ilişkin kamu ve özel sektör arasında üst düzey görüş alışverişleri gerçekleştirilmesi ve yeni iş birlikleri geliştirilmesi amaçlanıyor" denildi.

TÜSİAD heyeti bu kapsamda sırasıyla aşağıdaki ziyaretleri gerçekleştirdi: • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay• TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan• AK Parti Grup Başkanı M. Naci Bostancı• TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş• TBMM Başkanı Mustafa Şentop• CHP Grup Başkanvekili Engin AltayTÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, Parlamento ve Kamu Kurumları ile İlişkiler heyetinin temaslarında, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları, TBMM Başkanı, gündemle ilgili Bakanlar, siyasi partilerin TBMM Grup Başkanvekilleri, Siyasi Parti Başkan Yardımcıları, TBMM İhtisas Komisyonu Başkanları ve/veya üst düzey bürokratlarla görüşmeler hedefleniyor.

Temaslar sırasında TÜSİAD Yönetim Kurulu'nun gündemindeki konular, cari küresel gelişmeler ve ülkenin kalkınma alanları başta olmak üzere ilgili TÜSİAD görüşlerinden oluşan PARKUR Gündemi aktarılarak görüş alışverişinde bulunuluyor. (Fotoğraflı)


TÜSİAD heyeti Ankara'da TBMM ve partileri ziyaret etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi TÜSİAD heyeti Ankara'da TBMM ve partileri ziyaret etti - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor