Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı - Son Dakika

Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı

24.02.2021 14:09

Yanında çalışan maden mühendisi kadını darbedip fabrikaya kilitleyen patron tutuklandı. Şahsın bir canlı yayına katılan akrabası; genç kadının, kendisine dehşeti yaşatan patronunun babasıyla yasak aşk yaşadığını ve 300 bin TL karşılığında özür videosu çekmeyi teklif ettiğini öne sürdü.

Balıkesir Marmara Adası'nda mermer fabrikasında meydana gelen olayda, mermer fabrikasında çalışan Canan T. ve patronu Fatih U. arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Fatih U., Canan T.'yi önce darbetti, ardından da bıçakla kovaladı. Fabrikadan koşarak uzaklaşan Canan T. hastaneden darp raporu aldı. Gözaltına alınan Fatih Uygun ise adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.

O GÜNÜ ANLATTI

Fatih U.'nun akrabası Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor hayatta" programına telefonla bağlanarak olayın detaylarını anlattı. Tutuklanan patronun akrabası olan T. Y, Canan T'nin çalışanlara uyguladığı baskı yüzünden işine son verildiğini ama o gün yeniden iş yerine geldiğini, elinde makas olduğunu ve zorluk çıkardığını ileri sürdü.

DARBEDEN PATRONUNUN BABASIYLA İLİŞKİ YAŞADIĞI İDDİASI

"Keşke bunlar yaşanmasaydı" diyen T. Y., Hakan Ural'ın "Fatih U.'nun babası, yani şirketin diğer ortağıyla Canan T. arasında bir ilişki olduğu doğru mu?" sorusuna ise "Evet, doğru" yanıtını verdi.

300 BİN TL KARŞILIĞINDA ÖZÜR VİDEOSU TEKLİF ETMİŞ

Ayrıca darbedilen maden mühendisinin 300 bin lira karşılığında özür videosu yayınlama teklifinde bulunduğunu söyledi.

Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı
Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırdı! Patronun yaşattığı dehşet anları kamerada

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Emre Belözoğlu takımı topladı ve analiz raporunu anlattı: Doğru yoldayız ama daha iyisi olmalı Emre Belözoğlu takımı topladı ve analiz raporunu anlattı: Doğru yoldayız ama daha iyisi olmalı Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun, PSG ile anlaştığı ortaya çıktı Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun, PSG ile anlaştığı ortaya çıktı Uluslararası Uzay İstasyonu'nda görevli 3 astronot 6 ayın sonunda dünyaya döndü Uluslararası Uzay İstasyonu'nda görevli 3 astronot 6 ayın sonunda dünyaya döndü Park halindeyken hareket eden tanker geçidin üzerinde asılı kaldı Park halindeyken hareket eden tanker geçidin üzerinde asılı kaldı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu
14:18