Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi - Son Dakika

Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi

08.12.2012 16:20
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi, System.String[]

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi."Aspendos Güzeli" Antalyalılar tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi.

Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT)'nun yeni sezon oyunu

"Aspendos Güzeli" Antalyalılar tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Oyunun bu haftaki gösterimde de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nin 512 kişilik salonu doldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi. Oyunu izleyenler arasıda Kepez Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de vardı.

Oyunda Davos karakterini canlandıran KBT Genel Sanat Yönetmeni Abddullah Sürekli de oyunda güncel olaylarla ve konuklar arasında bulunan meclis üyelerine yönelik yaptığı doğaçlamalarla, izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Katılımlarıyla oyunculara moral veren Tütüncü çifti de keyifli anlar yaşadıkları Aspendos Güzeli oyunundaki esprilerle stres attı.

İki perdelik, müzikli, komedi oyunu "Aspendos Güzeli" Mayıs 2013 tarihine kadar her ay 3 kez seyirci ile buluşacak.

"Aspendos Güzeli" Hüseyin Erdoğan'ın, Terentıus'un "Andros Güzeli" adlı oyunundan Antalya'ya uyarlayarak yönettiği, iki perdelik, müzikli bir Akdeniz komedisi.

KBT, yeni sezonda Barışa Maya Nasrettin Hoca, Hacıyatmaz, Buzlar Çözülmeden, Yunus Emre Aşk Ateşi eserlerini tiyatro severlerle buluşturacak. - ANTALYA

Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Yukatel Denizlispor'da Robert Prosinecki dönemi sona erdi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Gelecek Partisi'nin "kadına şiddet" temalı videosu büyük beğeni topladı Türk profesör Uğur Şahin'in koronavirüs aşısı, Hacettepe'de eksi 72 derecedeki dolapta saklanıyor