Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi - Son Dakika

Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi

08.12.2012 16:20
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi, System.String[]

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi."Aspendos Güzeli" Antalyalılar tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi.

Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT)'nun yeni sezon oyunu

"Aspendos Güzeli" Antalyalılar tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Oyunun bu haftaki gösterimde de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nin 512 kişilik salonu doldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Aspendos Güzeli'ni izledi. Oyunu izleyenler arasıda Kepez Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de vardı.

Oyunda Davos karakterini canlandıran KBT Genel Sanat Yönetmeni Abddullah Sürekli de oyunda güncel olaylarla ve konuklar arasında bulunan meclis üyelerine yönelik yaptığı doğaçlamalarla, izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Katılımlarıyla oyunculara moral veren Tütüncü çifti de keyifli anlar yaşadıkları Aspendos Güzeli oyunundaki esprilerle stres attı.

İki perdelik, müzikli, komedi oyunu "Aspendos Güzeli" Mayıs 2013 tarihine kadar her ay 3 kez seyirci ile buluşacak.

"Aspendos Güzeli" Hüseyin Erdoğan'ın, Terentıus'un "Andros Güzeli" adlı oyunundan Antalya'ya uyarlayarak yönettiği, iki perdelik, müzikli bir Akdeniz komedisi.

KBT, yeni sezonda Barışa Maya Nasrettin Hoca, Hacıyatmaz, Buzlar Çözülmeden, Yunus Emre Aşk Ateşi eserlerini tiyatro severlerle buluşturacak. - ANTALYA

Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi
Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tütüncü Çiftinin Tiyatro Keyfi - Son Dakika


Son Dakika

Cem Yılmaz'ın gösterilerinin bilet fiyatları dudak uçuklattı Son Dakika! Sahte içki operasyonunda gözaltına alınan 100 şüpheliden 40'ı tutuklandı Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi