Genç kız tuvalet ihtiyacı için girdiği inşaatta cinsel istismara uğrayıp gasp edildiğini iddia etti - Son Dakika

Genç kız tuvalet ihtiyacı için girdiği inşaatta cinsel istismara uğrayıp gasp edildiğini iddia etti

3 ay önce

Antalya'da, bir genç kız tuvalet ihtiyacını gidermek için girdiği inşaat halindeki binada cinsel istismara uğrayıp, gasp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Polis, madde bağımlısı olan ve 'hırsızlık' kaydı bulunan kadının çelişkili ifadeler vermesi üzerine geniş çaplı soruşturma başlattı.

Antalya'da 21 yaşındaki medde bağımlısı ve hızsızlık kaydı olan 21 yaşındaki Z.Y. tuvalet ihtiyacını gidermek için girdiği inşaatta cinsel istismara maruz kalıp gasp edildiğini iddia etti.Olay yerine gelen polis, saldırganı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

Olay, akşam saatlerinde, Kepez ilçesi Göksu Mahallesi'nde inşaat halindeki binanın dördüncü katında meydana geldi. Kumluca ilçesinden Muratpaşa ilçesine gelen Z.Y., mahalleden geçtiği sırada, ihtiyacını gidermek için inşaat halindeki binaya girdi.

İSTİSMARA UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ

Bu sırada, iddiaya göre, arkasından inşaata giren kişi, Z.Y.'yi tehdit ederek, 4'üncü kata çıkardı. Z.Y., bu kişinin cinsel istismarına maruz kaldı. Saldırgan olay yerinden kaçarken, Z.Y. durumu polise bildirdi. Bu sırada, telefon konuşmasını duyan saldırgan, dönüp, Z.Y.'nin telefonunu alıp, kaçtı. Olay yerine gelen polis, saldırganı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

GENÇ KADIN ÇELİŞKİLİ İFADELER VERDİ

Polis, uyuşturucu madde bağımlısı olan ve hırsızlık kaydı bulunan Z.Y.'nin çelişkili ifadeler vermesi üzerine olayı çok yönlü araştırmaya başladı. Ekip arabasında ifadesi alınan Z.Y., sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

Genç kız tuvalet ihtiyacı için girdiği inşaatta cinsel istismara uğrayıp gasp edildiğini iddia etti
Haber Yayın Tarihi: 25.11.2019 09:48 Kaynak: DHASon Dakika

Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 20'ye yükseldi
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri