Son Dakika Haberleri: Antalya'da Tuvaletin Çatısında Elleri ve Yüzü Yanmış Ceset Bulundu

Antalya'da Tuvaletin Çatısında Elleri ve Yüzü Yanmış Ceset Bulundu

23 gün önce İlandır

Antalya'da bir parktaki tuvaletin çatısında elleri ve yüzü yanmış erkek cesedi bulundu. Çok fazla yanığı olan cenaze, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna nakledildi.

Antalya'nın Kaş ilçesinde bir parktaki tuvaletin çatısında elleri ve yüzü yanmış erkek cesedi bulundu. Elleri ve yüzü tanmış olan şahsın cenazesi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

ŞAHSIN YATTIĞINI GÖRENLER JANDARMA EKİPLERİNE HABER VERDİ

Olay, Kalkan Mahallesi Kışla mevkiindeki bir parkta saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, parktaki tuvaletin çatısında hareketsiz bir şahsın yattığını görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi ve jandarmaya haber verdi.

CENAZESİ ADLİ TIP KURUMUNA KALDIRILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, üzerinden Onur Torunoğlu isimli kimlik çıkan şahsın öldüğünü belirledi. Elleri ve yüzünde aşırı derecede yanıklar olduğu gözlenen şahsın cenazesi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

KAYIP BAŞVURUSU YAPILMIŞTI

Kumluca ilçesinde yaşayan Onur Torunoğlu'nun eşi tarafından hakkında kayıp başvurusu yapıldığı öğrenildi. Jandarmanın olayla ilgili incelemesi sürüyor.


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Ölmeden Önce Verdiği İsim, Katili Ortaya Çıkardı