Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan esprili kar paylaşımı: Geldi, hatta geçiyor - Son Dakika

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan esprili kar paylaşımı: Geldi, hatta geçiyor

22.01.2022 11:55

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı, İstanbul'da da kendini gösterdi. Dünden beri aralıklarla yağan kar yağışıyla ilgili bir video yayınlayan Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'nın paylaşımı ise izleyenleri güldürdü. Seyir halindeki aracın üzerine yapılan kardan adama atıfta bulunan Yazıcı, "Tuzla'da beklenen kar geldi hatta geçiyor." dedi.

Meteoroloji, AKOM ve AFAD'ın günlerdir yaptığı uyarılar sonrası beklenen kar yağışı İstanbul'u da etkisi altında aldı. Dün başlayan yağış, aralıklarla sabah kadar sürdü. Kentin pek çok noktası beyaza büründü.

ARACIN ÜZERİNE KARDAN ADAM YAPMIŞLAR

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'nın kar yağışıyla ilgili yaptığı paylaşım ise sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Üzerinde iki kardan adamın bulunduğu seyir halindeki bir aracın videosunu paylaşan Yazıcı, "Tuzla'da beklenen kar geldi hatta geçiyor." ifadelerini kullandı. Paylaşım kısa sürede sosyal medyada ilgi gördü.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan güldüren kar paylaşımı: Geldi, hatta geçiyor

5 GÜN DAHA SÜRECEK

Meteorolojiden alınan bilgiye göre de kar yağışının sabah saatlerinde itibaren belirli aralıklarla kent genelinde etkisini göstereceği öğrenildi. İstanbul'da etkili olan kar yağışı, 5 gün daha sürecek.

YORUMLAR
500
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, PM gündemine ilişkin açıklama yaptı Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, PM gündemine ilişkin açıklama yaptı Açıklaması İstanbul Müzik Festivali'nde minik sanatseverlere özel etkinlikler düzenlenecek İstanbul Müzik Festivali'nde minik sanatseverlere özel etkinlikler düzenlenecek Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji açıkladı Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji açıkladı

Son Dakika Güncel Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan esprili kar paylaşımı: Geldi, hatta geçiyor - Son Dakika


Advertisement