Tuzla'da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika

Tuzla'da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

03.01.2012 10:50
Tuzla'da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor, System.String[]

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, altyapı ve üstyapı yatırımlarına devam ediyor.

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, altyapı ve üstyapı yatırımlarına devam ediyor. İlçe genelinde iki yıl içerisinde yürütülen çalışmalar sonucunda, 22 bin 204 metre yağmursuyu kanalı, 3 bin 608 metre atık su kanalı döşendi. Yaklaşık 90 bin metre uzunluğunda bordür ve kilit taşı döşemesi yapıldı.

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bordür, tretuvar, kanal ve istinat duvarı çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İki yıllık dönemde 90 bin metre tretuvar çalışmasını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 22 bin 204 metre yağmursuyu kanalı, 3 bin 608 metre de atık su kanalı döşedi.

Yoğun bir şekilde devam eden yatırımlar sonunda Tuzla her geçen gün hem daha modern bir görüntüye kavuşuyor hem de sağnak yağış gibi doğa olaylarının ardından yaşanan olumsuzluklar ortadan kaldırılıyor.

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından tamamlanan çalışmalar şu şekilde:

Bordür: 85 bin 599 metre

Kilit Taşı: 88 bin 90 metrekare

Taş Duvar: 2 bin 270 metreküp

İstinat Duvarı: 4 bin 780 metre

Yağmur Suyu Kanalı: 22 bin 204 metre

Atık Su kanalı: 3 bin 608 metre

Tuzla'da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Tuzla'da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı