Tuzla'nın Projeleri Bu Yıl Hizmete Girecek - Son Dakika

Tuzla'nın Projeleri Bu Yıl Hizmete Girecek

12.01.2012 14:40
Tuzla'nın Projeleri Bu Yıl Hizmete Girecek, System.String[]

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, yapımı sürdürülen projelerin büyük bölümünün bu yıl hizmete gireceğini belirtti.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, yapımı sürdürülen projelerin büyük bölümünün bu yıl hizmete gireceğini belirtti.

Yazıcı, yaptığı açıklamada, belediye olarak hazırlanan projelerin vatandaşların hizmetine sunulması için çalışmaların sürdüğünü dile getirerek, Şelale Park, Nikah Sarayı ve İçmeler Kavşak Rehabilite projelerinin bu yıl içinde tamamlanacağını kaydetti.

"Yapımını sürdürdüğümüz projelerin büyük bölümü bu yıl içinde hizmete girecek" görüşüne yer veren Yazıcı, belediyenin ek hizmet binasının yapımının da önemli ölçüde tamamlanacağını ifade etti.

Tuzla Marinasının temelinin de bu yıl atılacağını kaydeden Yazıcı, inşaat aşamasında yaklaşık 2 bin kişiye iş kapısı olacak marinanın, 560 yat kapasiteli olacağını, bölge ekonomisine de büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.

Bu arada, Tuzla'da bu yıl Süleyman Şah, İsmail Kurt, Gedik ve Medeniyet üniversitelerinin inşaatları da tamamlanarak eğitime başlayacak. İlçede ayrıca 400 yataklı devlet hastanesinin temeli de atılacak.

Öte yandan, "Erişilebilir Tuzla" projesi kapsamında ilçe genelindeki sağlık kuruluşları ve okullar engelli vatandaşların rahatça kullanımına uygun hale getirilecek.

- İSTANBUL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tuzla'nın Projeleri Bu Yıl Hizmete Girecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Ajax, deplasmanda VVV-Venlo'yu 13-0 mağlup etti Son Dakika: Türkiye'de 24 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 69 can kaybı, 2091 yeni vaka tespit edildi Galatasaray, müthiş bir golle bir kez daha öne geçti Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı