Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak! - Son Dakika

Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak!

3 yıl önce

Twitter'ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak!, System.String[]

Twitter"ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. 140 karakter limiti ile kimi zaman eleştirilen ve arka arkaya tweet atma konusunda pratik olmayan sistem, bu özellik ile daha efektif olacak.Tweetstorm nedir?


Twitter"ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Tweetstorm, özellikle yoğun paylaşım yapanlar ve aforizma yazanların bir hayli işine yarayacaktır. Tweetstorm özelliği ise tek seferde arka arkaya tweet atabilmenizi sağlayacak. Bu şekilde de 140 karakter limitine takılmadan uzun ve arka arkaya paylaşımlar yapılabilecek.


Twitter"ın bu özelliği henüz test aşamasında ancak ortaya çıkan ilk ekran görüntüleri ile uygulamanın bu özelliği nasıl kullanacağı da büyük oranda netleşmiş oldu. Tweetstorm özelliğinin ilk olarak kısıtlı bölgelere verileceği ve sonrasında ise genel kullanıma sunulacağı belirtilmekte.

Kaynak: Shiftdelete

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2017 11:10 Son Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri