Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak! - Son Dakika

Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak!

11.09.2017 11:10
Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak!, System.String[]

Twitter'ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

Twitter"ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Tweetstorm hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. 140 karakter limiti ile kimi zaman eleştirilen ve arka arkaya tweet atma konusunda pratik olmayan sistem, bu özellik ile daha efektif olacak.

Tweetstorm nedir?

Twitter"ın üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Tweetstorm, özellikle yoğun paylaşım yapanlar ve aforizma yazanların bir hayli işine yarayacaktır. Tweetstorm özelliği ise tek seferde arka arkaya tweet atabilmenizi sağlayacak. Bu şekilde de 140 karakter limitine takılmadan uzun ve arka arkaya paylaşımlar yapılabilecek.

Twitter"ın bu özelliği henüz test aşamasında ancak ortaya çıkan ilk ekran görüntüleri ile uygulamanın bu özelliği nasıl kullanacağı da büyük oranda netleşmiş oldu. Tweetstorm özelliğinin ilk olarak kısıtlı bölgelere verileceği ve sonrasında ise genel kullanıma sunulacağı belirtilmekte.

Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Tweetstorm ile Karakter Sınırı Kalmayacak! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bekçi, trafikte üzerine tüfekle yürüyen kişiyi vurarak durdurdu Altının kilogramı 490 bin liraya yükseldi 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı Hamit Altıntop: Mesut Özil bu durumun altından en iyi şekilde kalkacaktır Göztepe ile karşılaşacak Kasımpaşa'da 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı Süper Lig hakemi Ümit Öztürk koronavirüse yakalandı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti