Canlı yayında sohbet ediyoruz! - Son Dakika

Canlı yayında sohbet ediyoruz!

25.01.2023 19:23
Canlı yayında sohbet ediyoruz!

Twitch yayınımızda bu akşam saat 19: 30'da SDN editörleri Samet Jankovic ve Beyza Nur Baysan sizlerle birlikte sohbet edecek.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Twitch yayınımızda bu akşam saat 19: 30'da SDN editörleri Samet Jankovic ve Beyza Nur Baysan sizlerle birlikte sohbet edecek.

Twitch canlı yayınımızda sizleri bekliyoruz

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Twitch canlı yayınına bu hafta da devam ediyoruz. Bu akşam saat 19: 30'da başlayacağımız canlı yayınımızda ile sizlerle buluşacağız. Ayrıca pazar günleri yayınladığımız haftalık bültenimize abone olarak bilim ve teknoloji alanında kaçırdığınız haberlere göz atabilirsiniz.

ShiftDelete.Net Twitch kanalına ulaşmak için buraya tıklayın

Canlı yayında sohbet ediyoruz!

Teknoloji hakkında sohbet ettiğimiz, oyun oynayarak izleyicilerimizle güzel vakit geçirdiğimiz Twitch canlı yayınlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Hem sohbet ederek hem de son günlerin en popüler oyunlarına göz atarak keyifli bir canlı yayında sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Canlı yayınlarımızda SDN ofisi ekibimize soru sorabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca canlı yayınlarımızda görmek istediğiniz konseptler hakkında da öneride bulunabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Canlı yayında sohbet ediyoruz! - Son Dakika

Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Shiftdelete kurumudur.

Advertisement