Son Dakika Haberleri: Twitter Beta'da Yepyeni Özellikler Test Ediliyor (Tweet Düzenleme Hala Yok)

Twitter Beta'da Yepyeni Özellikler Test Ediliyor (Tweet Düzenleme Hala Yok)

10 ay önce

Twitter, kullanıcılarına uzun süredir sözünü verdiği özellikleri test ediyor. Ancak düzenleme butonundan halen ses seda yok.

Twitter Beta'da Yepyeni Özellikler Test Ediliyor (Tweet Düzenleme Hala Yok), System.String[]

Geçtiğimiz haftalarda, Twitter'ın karanlık modundan şikayetçi olan birçok kullanıcı olmuştu. Kullanılan oldukça koyu mavi arka plandan ve yine mavi belirteçlerden hoşlanmayan kullanıcılar, Twitter CEO'su Jack Dorsey'e şikayette bulunmuştu. Dorsey ise bu duruma el atacaklarını açıklamıştı.Android kullanıcıları için yayınlanan son beta sürümle birlikte Twitter'a gerçek bir karanlık mod geliyor. Bu sayede OLED ve AMOLED ekranlı telefonlarda ciddi bir batarya tasarrufu sağlanacak.


Bununla birlikte uzun süredir beklenen, uçtan uca şifrelenmiş özel mesaj özelliği de kullanıcıların emrine amade olacak.Henüz bu beta sürümü herkes için yayınlanmış durumda değil. Bir süre sonra iOS için beta sürümü karşımızda olacak ve sonraki süreçte kullanıcıların tamamına sunulacak. Twitter'da 'düzenleme' butonu bekleyenler ise belli ki biraz daha bekleyecek.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2019 11:46 Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
İstanbul'un göbeğinde genç kıza tecavüz girişiminde bulundular Acun Ilıcalı, vergi rekortmenleri listesinde 41 basamak geriledi