Tyb Konya Şubesi Başkanı Köseoğlu Güven Tazeledi - Son Dakika

Tyb Konya Şubesi Başkanı Köseoğlu Güven Tazeledi

17.11.2013 14:46
Tyb Konya Şubesi Başkanı Köseoğlu Güven Tazeledi, System.String[]

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şubesi’nin 10. Genel Kurulu’nda başkanlığına yeniden Mehmet Ali Köseoğlu seçildi.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şubesi'nin 10. Genel Kurulu'nda başkanlığına yeniden Mehmet Ali Köseoğlu seçildi.

TYB Konya Şubesi'nin genel kurulu İl Halk Kütüphanesi'nde yapıldı. Genel kurulun divan başkanlığını Prof. Dr. Nazmi Zengin yaparken, divan üyeliklerini de Ali Fuat Baysal ve Cemil Paslı gerçekleştirdi.

TYB Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Köseoğlu, 2012 ve 2013 yılı faaliyet raporunu, Doç. Dr. Nuri Şimşekler ise denetim kurulu raporlarını okudu.

Raporların genel kurul tarafından kabul edilmesinin ardından, yeni yönetim ve denetim kurulları ile genel kurul delegelerinin seçimi gerçekleştirildi.

TYB Konya Şubesi'nin yönetim kurulu asil şu isimlerden oluştu:

"Mehmet Ali Köseoğlu, Dr. Bekir Biçer, Doç. Dr. Hayri Erten, Doç. Dr. Fatih Özkafa, Duran Çetin, Dr. Abdullah Harmancı, Osman Bozdemir, Prof. Dr. Oktay Sarı, Vural Kaya, Hüzeyme Yeşim Koçak, Murat Ak, Zeki Oğuz, Ali Fuat Baysal, Saffet Yurtsever."

Denetim Kurulu'nda ise Prof. Dr. Haşim Karpuz, Prof. Dr. Nazmi Zengin, Doç. Dr. Nuri Şimşekler, Melahat Ürkmez, Dr. Aziz Ayva ve Sadık Gökçe yer aldı. - Konya

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tyb Konya Şubesi Başkanı Köseoğlu Güven Tazeledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Başakşehir'den müthiş geri dönüş! Yıldız futbolcu efsane golle hat trick yaptı Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı İran'ın "nükleer faaliyetlerini hızlandıracak" yasa tasarısı hükümetin itirazlarına rağmen onaylandı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı