Son Dakika Haberleri: Tyler Boyd'un menajeri konuştu: Beşiktaş bir adım önde

Tyler Boyd'un menajeri konuştu: Beşiktaş bir adım önde

26 gün önce

Tyler Boyd'un menajeri Orçun Yücel, "Boyd Beşiktaş'tan teklif geldiği için mutlu. Transferde Beşiktaş bir adım önde." dedi.

Beşiktaş'ın transfer listesinde ilk sırada yer alan Tyler Boyd transferinde flaş gelişmeler yaşandı. Başarılı oyuncunun menajeri Orçun Yücel, A Spor'a konuştu.

Yücel, "İki kulübün birbiriyle anlaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Mümkün olan en minimal rakamlarla olayı sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Oyuncuyu başka kulüpler de takip ediyor ama Beşiktaş tabii ki bir adım önde. Elimizden geleni sonuna kadar yapmaya çalışıyoruz." dedi.

"UMARIM MUTLU SONA ULAŞIRIZ"

Yücel, "Tabii Beşiktaş'ın menfaatlerini gözetiyoruz. Umarım mutlu sona ulaşırız. Boyd, tekliften dolayı gururlu. Beşiktaş, dünyada sayılı kulüplerden biri. Kulüplerin anlaşması gerekiyor, Boyd'la ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum." diye konuştu.

Tyler Boyd'un menajeri konuştu: Beşiktaş bir adım önde
Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 09:49 

YORUMLAR


FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz