Son Dakika Haberleri: UBER Şoförü, Arka Koltukta Öpüşen Lezbiyen Çifti Zorla Araçtan İndirdi

UBER Şoförü, Arka Koltukta Öpüşen Lezbiyen Çifti Zorla Araçtan İndirdi

9 gün önce

ABD'de lezbiyen çift, öpüştükleri gerekçesiyle kendilerini aracından zorla indiren UBER şoföründen şikayetçi olurken UBER, kadınları haklı bularak şoförün uygulamaya erişimini engelledi.

ABD'nin New York şehrinde kiraladıkları UBER aracının arka koltuğunda öpüşen lezbiyen çift, sürücü tarafından araçtan atıldı. Olayı kameraya alan kadınlar, şoförden şikayetçi oldu.

UBER ŞOFÖRÜ ARAÇTAN İNMELERİNİ İSTEDİ

26 yaşındaki Alex Lovine ve 24 yaşındaki sevgilisi Emma Pichl, Cumartesi akşamı bir arkadaşlarının doğum günü partisine giderken UBER aracı kiraladı. Arka koltukta öpüşen çifti gören sürücü, bunun yasa dışı olduğunu iddia ederek çiftten araçtan inmelerini istedi.

BAŞTA ŞAKA ZANNETMİŞLER

Kendilerinden başka bir araç bulmalarını isteyen şoför ile tartışan ikili, kavgayı kameraya alarak konu ile ilgili şikayette bulundu. "Sadece masum ve küçücük bir öpücüktü" diyen Alex, önce şoförün şaka yaptığını zannettiklerini ancak daha sonra kendilerine bunun "saygısızca ve uygunsuz" olduğunu söyleyip bağıran adam yüzünden şoke olduklarını söyledi.

UBER ŞOFÖRÜN LİSANSINI İPTAL ETTİ

Hem Alex hem de sürücü olay ile ilgili şikayette bulunurken, UBER yaptığı açıklamada şoförün uygulamayı kullanmasının yasaklandığını ve herhangi bir ayrımcılığa tahammül etmelerinin mümkün olmadığını ifade etti.


YORUMLAR (82)
  • isimsiz: Şöyle yorumlara bakıyorum da siz ne kadar şiddette meili insanlarsınız ? Bu kadar acımasız olmayı nasıl başarabiliyorsunuz ? Kimin ne yaptığından siz''ene adam şoför ise her şeyi kabul edip bu işi yapmalı elin sarhoş adamını alırken uygun elin pavyonundan çıkan insanı almak normal ama eş cinsel olması neden göze bu kadar batıyor abi anlamış değilim. Siz mi günahını çekeceksiniz ? Saçma sapan klavye artistliği yapmayın beyninizin acizliğini sergilemenin manası yok. Acizlikten başka bir şey değil. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


İzlandalı Oyuncuların Cinsel İlişki Yasağı Kalktı: Eşleri Yanlarında Olduğu Sürece Sorun Yok! Kocası Hastane Yerine Büyücüye Götürdü, İçine Şeytan Girmiş Denilerek Dili ve Dudakları Dağlandı

Yolcular İnmek İstemeyince Pilot Klimayı Sonuna Kadar Açıp Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi Ünlü Üniversitenin Yıl Sonu Partisinde Öğrenciler Grup İlişkiye Girip Uyuşturucu Kuyrukları Oluşturdu