Üç Kafadar Radyocudan Bir Kitap - Son Dakika

Üç Kafadar Radyocudan Bir Kitap

25.11.2012 20:21
Üç Kafadar Radyocudan Bir Kitap, System.String[]

Radyo programcılığı yapan üç kafadar Mesut Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Aşçı'nın birlikte çıkardığı "Piyasadan büyük alacağımız var" isimli kitap, okuyucularla buluştu.

Radyo programcılığı yapan üç kafadar Mesut Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Aşçı'nın birlikte çıkardığı "Piyasadan büyük alacağımız var" isimli kitap, okuyucularla buluştu.

Radyocu üç arkadaş Mesut Süre, İlker Gümüşoluk ve Mustafa Kemal Aşçı Destek Yayınları tarafından çıkardıkları "Piyasadan büyük alacağımız var" isimli ilk kitaplarını TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 31'inci İstanbul Uluslar arası Kitap Fuarı'nda okuyucularla buluşturdu. Radyo programcılığının yanında stand-up yapan üç arkadaş, kitaplarında mizaha yer verildiğini söylüyor.

Gördükleri ilgiden dolayı çok sevindiklerini belirten Mesut Süre, "Rock Fm'de 4,5 yıldır her sabah şovu yapıyorum. Aynı zamanda stand-up yapıyorum. Kitabın ismi "Piyasadan büyük alacağımız var". Bu bizim ilk imza günümüz" diye konuştu.

İlker Gümüşoluk, yıllardır stand-up yaptığını belirterek, "Kitabımız Destek Yayınları'ndan çıktı. Çok birikmiş yazımız, bize ait tespitlerimiz vardı. Bunları değerlendirmek istedik" dedi.

Kemal Ayça ise, "Bugün kitabımızın imza günü ve çok güzel de bir ortam var. Şuan bunun keyfini yaşıyoruz" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Üç Kafadar Radyocudan Bir Kitap

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Üç Kafadar Radyocudan Bir Kitap - Son Dakika


Son Dakika

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Macron sayın cumhurbaşkanımızı hiçbir zaman uyaramaz Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var