Son Dakika Haberleri: Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu

Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu

2 ay önce

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın yüzde 0,49-yüzde 0,69 faiz oranlarıyla vereceği taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de katıldı.

Araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullar ile finansman sağlanması hedeflenen üç kamu bankasının düzenlediği taşıt kredisi kampanyasına son olarak Otokar ve BMC firmaları dahil oldu.

YÜZDE 0,49-0,69 FAİZLE KREDİ VERİLECEK

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 26 Eylül tarihinde duyurulan otomotiv sektörüne yönelik yerli üretime özel işbirlikleri, bugün yeni firmaların katılımlarıyla genişlemeye devam ediyor. 3 Bankadan yapılan ortak açıklamaya göre, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, binek araçlar için 50-120 bin TL arasında 18-36 ay için, ticari araçlarda 72-500 bin TL arasında 30-60 ay için yüzde 0,49-0,69 faiz uygulayacak. Kredi koşulları anlaşmalı marka bazında değişiklikler gösterebilecek.

KAMPANYAYA KATILAN BÜTÜN FİRMALAR

İki firmanın daha katılımıyla anlaşmalı firmalar binek araçlar için Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais, ticari araçlar için Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar ve BMC olarak belirlendi.

Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu
Taşıt kredisi ile alınabilecek araçlar Taşıt kredisi araç şartları 2019 güncel FIAT, Renault, Hyundai, Honda fiyatları

Haber Yayın Tarihi: 30.09.2019 09:41 Beyazıt Öztürk'ten kendisine "Dünkü çocuksun" diyen Acun Ilıcalı'ya cevap: Benimle röportaj yaptığın günleri unuttun
NASA açıkladı! 6 Mayıs 2022'de Dünya'ya çarpacak gök taşı milyonları öldürecek Kız öğrencisinin etek altı görüntülerini çeken öğretmen, kameralar tarafından yakalandı