Üç Kişinin Katiline Müebbet Hapis Cezası - Son Dakika

Üç Kişinin Katiline Müebbet Hapis Cezası

05.01.2012 23:20
Üç Kişinin Katiline Müebbet Hapis Cezası, System.String[]

Aydın'ın Çine İlçesi'nde, çocuğunun velayeti nedeniyle tartıştığı eski eşi, kayınvalidesi ve kayınpederini pompalı tüfekle vurup öldüren Erkan Çiçek'in (37) davası sonuçlandı.

Aydın'ın Çine İlçesi'nde, çocuğunun velayeti nedeniyle tartıştığı eski eşi, kayınvalidesi ve kayınpederini pompalı tüfekle vurup öldüren Erkan Çiçek'in (37) davası sonuçlandı. Çiçek, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Kamuoyunda 'Velayet Cinayeti' olarak bilinen ve Aydın 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Erkan Çiçek'in davası sonuçlandı. Mahkeme, Erkan Çiçek'e kayınpederi ve kayın validesini öldürmekten 25'er yıl, eski eşini öldürmekten de ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.

Erkan Çiçek, 2010 yılının Nisan ayında, 3 yaşındaki oğlu Kenan'ın velayetinin mahkeme tarafından eski eşine verilmesi üzerine, oğlunu annesinden kaçırarak Çine'nin Soğancılar Mahallesi'ne götürmüştü. Çocuğu almaya gelen eşi Aysun Uslu ile eski kayınvalidesi Aysel Uslu ve eski kayınpederi Refik Uslu ile kavga eden Çiçek, üçünü de av tüfeği ile vurup öldürmüştü. - Aydın/ Çine

Üç Kişinin Katiline Müebbet Hapis Cezası

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Üç Kişinin Katiline Müebbet Hapis Cezası - Son Dakika


Son Dakika

Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Yüz yüze eğitim sürecinde kronik rahatsızlığı bulunan öğrencilerin sınavları izole bir ortamda gerçekleşecek Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Mardin'de 1700 yıllık kilise 7 milyon 250 bin liraya internetten satışa çıkarıldı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü