Son Dakika Haberleri: Üç Kuşak Bir Arada

Üç Kuşak Bir Arada

8 yıl önce

İzmir 'de 'Abla-Ağabey-Kardeş' ile 'Gençler-Yaşlılar Elele' katılımcıları, sömestre tatili nedeniyle düzenlenen yıl sonu etkinliğinde bir araya geldi.

Üç Kuşak Bir Arada, System.String[]

3 kuşağın buluştuğu dönem sonu etkinliğinde 12-15 yaş arası kardeşler, 18-25 yaş arası gençler ile 60-80 yaş arası yaşlıların uyumu dikkat çekiciydi.


Kültürpark Sosyal Projeler Merkezi'nde düzenlenen özel güne Gümüşpala, Muhittin Erener, Refik Şevket İnce, Salih Omurtak, Uzundere TOKİ ve Peker mahallelerinden yaklaşık 130 kardeş ile projede onlara kol-kanat geren abla ve ağabeyleri katıldı. Gönüllü ağabeylerden Serkan Demir, gönüllü ablalardan Yağmur Pekbaş ile kardeşlerden Cihan Abdullahoğlu'nun birer konuşma yaptığı dönem sonu etkinliğinde Gençler-Yaşlılar Elele Projesi'nin üyesi Fevzi Amca'nın saz dinletisi de büyük alkış aldı. 'Ezber Bozan' tiyatro topluluğunun sunduğu pandomim gösterisi ile canlı heykeller, kardeş katılımcılardan ilgi görürken, Büyükşehir Belediyesi Çocuk ve Gençlik Eğitim Merkezi (ÇOGEM) öğrencilerinden oluşan grubun sunduğu müzik şöleni, abla-ağabey-kardeşlerin yanısıra yaşlıları da coşturdu. Etkinlikte ayrıca, sömestre tatilinde okumaları için gençlere kitap hediye edildi.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:36 Kaynak: BültenlerMini etekli paylaşım yapan Buse Varol bin pişman oldu! Sosyal medya hesabından isyan etti
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi