Uçak Bakım Alan Öğretmenleri Kapadokya Üniversitesinde Eğitim Alacak - Son Dakika

Uçak Bakım Alan Öğretmenleri Kapadokya Üniversitesinde Eğitim Alacak

17.06.2019 15:47
Uçak Bakım Alan Öğretmenleri Kapadokya Üniversitesinde Eğitim Alacak, System.String[]

Kapadokya Üniversitesinin Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı iş birliği kapsamında Türkiye'nin tüm illerinde görev yapan uçak bakım alan öğretmenlerine yönelik eğitimler Nevşehir'de başladı.

Kapadokya Üniversitesinin Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı ve myTECHNIC koordinasyonunda 17 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında verilecek eğitimler öncesi düzenlenen açılış programına Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite ve Hizmet İçi Eğitimler Daire Başkanı İsmail Güler, Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, Kapadokya Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Türkiye'nin farklı illerinde görev yapan uçak bakım alan öğretmenleri katıldı.

Kapadokya Üniversitesinin Mustafapaşa Yerleşkesinde yer alan Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda düzenlenen açılış programında Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir açılış konuşması yaparken, katılımcılara hitap eden Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite ve Hizmet İçi Eğitimler Daire Başkanı İsmail Güler, "Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin eğitimi için birçok protokol imzaladık. Bu kapsamda bugün de uçak bakım alan öğretmenlerimizin eğitimi için Kapadokya Üniversitesinde buluştuk. Bu eğitimde bize katkı sağladığı için özellikle Kapadokya Üniversitesi Mütevelli Heyet Koordinatörü Funda Aktan'a ve Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar'a, öğretim üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, eğitimlerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından katılımcılara eğitim programları hakkında detaylı bilgiler Kapadokya Üniversitesi Öğretim Üyeleri tarafından aktarılarak toplam 102 saat sürecek eğitimlere başlandı.

Uçak Bakım Alan Öğretmenleri Kapadokya Üniversitesinde Eğitim Alacak

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Uçak Bakım Alan Öğretmenleri Kapadokya Üniversitesinde Eğitim Alacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yargıtay'dan emsal karar! Aldatıldığını izinsiz ele geçirdiği WhatsApp mesajları ile ispatlayan koca suçlu bulundu Aliyev direksiyon başına geçti, Ermeni işgalinden kurtarılan Fuzuli ve Cebrail şehirlerinde gezdi Bakan Soylu, Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan Kanal İstanbul incelemesiyle ilgili konuştu: Benim onayımla devreye girdi Damla Ersubaşı, yeniden çekilecek 'Sihirli Annem' dizisiyle ilgili iddiaları yalanladı: Eski kadrodan kimse yok Tatil yapmaktan bıkmayan Şeyma Subaşı, jakuzili videosunu paylaştı Bakan Soylu ve ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'dan minik Ayda'ya ziyaret Ünlü türkücü Onur Şan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılıyor 9 yıl cinsel istismarda bulunduğu Emre'nin intiharına neden olan 69 yaşındaki akrabaya 26 yıl hapis