Son Dakika Haberleri: Ücreti Ödenmeyen İşçi, Otele Kepçeyle Dalarak Ortalığı Tahrip Etti

Ücreti Ödenmeyen İşçi, Otele Kepçeyle Dalarak Ortalığı Tahrip Etti

1 ay önce

İngiltere'de bir otelin inşaatında çalışan bir işçi, maaşının ödenmediği gerekçesiyle çalıştığı inşaata mini kepçeyle girerek, oteli tahrip etti. 30 dakika boyunca içeriyi tahrip eden işçi, eylem sonrasında olay yerinden koşarak uzaklaştı.

İngiltere'de bir otelin inşaatında çalışan bir işçi, maaşının ödenmediğini söyleyerek mini kepçeyle yeni tamamlanmış otelin içine girerek, oteli yaklaşık 30 dakika boyunca tahrip etti.

ARKADAŞLARI VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞTI

Görgü tanıklarınca kayda alınan olayda, kızgın işçinin mini kepçeyle, otelin girişinden içeri girdiği görülüyor. Ücreti ödenmeyen işçi, yeni tamamladıkları otelin girişini ve içerisini tahrip ederken, iş arkadaşları da şaşkınlıkla olan biteni izliyor. İş arkadaşlarından bazıları adamı vazgeçirmeye çalışsa da, kızgın işçi yaklaşık 30 dakika boyunca, küfürler savurarak içeriyi tahrip ediyor. Ardından, mini kepçeyle dışarı çıkan işçiyi iş arkadaşları durdurmaya çalışıyor. En sonunda işçi, kepçeyi terk ediyor ve olay yerinden koşarak uzaklaşıyor.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Olay sonrası yetkililer, olay sırasında ciddi bir yaralanmanın yaşanmadığını, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ve mini kepçeyle oteli tahrip eden işçinin arandığını duyurdu.


YORUMLAR


Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Son Ankette Mansur Yavaş 10 Puan Önde Çıktı

Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi