Son Dakika Haberleri: UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret

4 yıl önce

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Abdullah Peker, Sivas-Ankara Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını söyledi.

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker'den AA'ya Ziyaret, System.String[]
Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası (UDEM HAKSEN) Genel Başkanı Abdullah Peker, Sivas-Ankara Yüksek Hızlı Tren (YHT) Projesi'nin Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını söyledi.

Peker, Anadolu Ajansı (AA) Sivas Bürosu'nu ziyaret etti. Peker, ziyarette yaptığı açıklamada, işçinin yanında yer alan ve demokrasiden yana tavır takınan bir sendikacılığı benimsediklerini belirtti.

YHT projelerinin Türkiye için çok büyük kazanç olduğunu dile getiren Peker, Sivas-Ankara YHT Projesi'nin de Sivas'a çok büyük kazanımlar sağlayacağını ifade etti.

Peker, Türkiye Demiryolu Makinalari Sanayi A.Ş'nin (TÜDEMSAŞ), son 2 yılda çok önemli çalışmalar yaptığını da aktararak, kurumun desteklenmesi gerektiğini kaydetti.

AA Sivas Büro Sorumlusu başmuhabir Önder Felek de Peker'e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Eden Erdek Belediye Başkanı Görevden Alındı Yeni Zelanda'da Mezarlıkta Görev Yapan Kadın Polisten Anlamlı Hareket