UEFA Hakem Konvansiyonu Denetimi Başladı - Son Dakika

UEFA Hakem Konvansiyonu Denetimi Başladı

16.11.2016 13:35
UEFA Hakem Konvansiyonu Denetimi Başladı, System.String[]

UEFA'nın, hakem konvansiyonuyla ilgili iki yılda bir gerçekleştirdiği denetim faaliyetleri başladı.

UEFA'nın, hakem konvansiyonuyla ilgili iki yılda bir gerçekleştirdiği denetim faaliyetleri başladı.

UEFA Hakem İşleri Direktörü Christopher Wild ve Türkiye Hakem Konvansiyon Sorumlusu Jorn West Larsen'in katıldığı denetlemede, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) hakem gelişim faaliyetleri ve uygulamaları gözden geçiriliyor.

İki gün sürecek toplantıya, TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK Eğitimden Sorumlu Üye Murat Ilgaz, hakem işleri direktörü Baki Şahin, atletik test görevlisi Tuba Kızılet Bozdoğan, FIFA hakemi Mete Kalkavan ile Süper Lig hakemi Halil Umut Meler ve Süper Lig gözlemcisi Yunus Yıldırım katılıyor.

UEFA Hakem Konvansiyonu çalışmaları, UEFA'ya üye ülkelerde hakemlik faaliyetlerinin standart duruma getirilmesini amaçlıyor. 6 yıldır UEFA Hakem Konvansiyonu üyesi olan TFF'de gerçekleştirilen "Hakem Gelişim" faaliyetleri, konvansiyon direktifleri doğrultusunda devam ediyor. Bu kapsamda çeşitli eğitimler, kurslar ve toplantılar yapılıyor.

UEFA Hakem Konvansiyonu Denetimi Başladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor UEFA Hakem Konvansiyonu Denetimi Başladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Son dakika: Altının gram fiyatı 493 lira ile rekor tazeledi Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı