UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu - Son Dakika

UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

03.12.2020 20:29
UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu, System.String[]

UEFA Uluslar Ligi'nde A kategorisi gruplarını lider bitiren ülkelerin yarı final eşleşmeleri belirlendi. Buna göre İtalya-İspanya ile Belçika-Fransa eşleşmelerinin galipleri finalde kupa için mücadele edecek.

UEFA Uluslar Ligi'nde A kategorisi gruplarını lider bitiren dört ülke yarı final aşamasına kalmıştı. Yarı final eşleşmeleri çekilen kura ile belli oldu.

Euro 2020 gruplarında rakibimiz olan İtalya bir başka güçlü ekip İspanya ile eşleşirken Belçika ise Fransa'ya rakip oldu.

UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

İLK KUPAYI PORTEKİZ KAZANMIŞTI

İkinci kez düzenlenen UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final maçları 1-2 Ekim 2021 ve 6-7 Ekim 2021 tarihlerinde oynanacak. İlk turnuvayı Portekiz kazanmıştı.

UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

Son Dakika Spor UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma 2 ay sonra ortaya çıktı: Salgın bittiğinde yeniden görüşeceğiz Çöp konteynerinde yeni doğmuş kız bebeğe ait cansız beden bulundu Donald Trump'tan görevi bırakmasına saatler kala 143 kişi için af ve ceza indirimi kararı Kırmızı gelinliğini giyip Taksim'e çıkan Rus modeli görenler şaşkınlığını gizleyemedi Ekonomist Özgür Demirtaş'ın, Mesut Özil transferinden sonra yaptığı paylaşım Fenerbahçeli taraftarları kızdırdı TÜBİTAK'ın 90 proje personeli alımında başvuru süresi 3 Şubat'a uzatıldı Zeytin yaprağının koronavirüsü parçaladığı bilimsel olarak ortaya kondu Sevgilisinin darbettiği kadın önce soyuldu sonra otomobilden atıldı