Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Hayat Bilgisi'nin Pikaçu'su ile Bir Zamanlar Evliymiş - Son Dakika

Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Hayat Bilgisi'nin Pikaçu'su ile Bir Zamanlar Evliymiş

02.02.2018 08:26

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde fırtına gibi esen Aslıhan Gürbüz'ün, Hayat Bilgisi dizisindeki Pikaçu karakterini canlandıran Kerem Kupacı ile evlenip boşandığı ortaya çıktı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Merve'si Aslıhan Gürbüz'ün eski eşi hepimizin tanıdığı isim çıktı.

2014'TE BOŞANMIŞLAR

Bir zamanlar Hayat Bilgisi dizisinde Pikaçu karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Kerem Kupacı'nın Aslıhan Gürbüz ile evli olduğu ikilinin 2014 yılında ayrıldığı ortaya çıktı.

Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Hayat Bilgisi'nin Pikaçu'su ile Bir Zamanlar Evliymiş

Son Dakika Magazin Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Hayat Bilgisi'nin Pikaçu'su ile Bir Zamanlar Evliymiş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Atiba Hutchinson: Beşiktaş'ta hoca olarak kalabilirim Yeni yöntemle ilk kez görüntülendi! Korona, akciğerlerde 3 aydan daha uzun sürebilen hasara neden oluyor 300 kiloluk adam, yaklaşık 50 kişinin katıldığı kurtarma operasyonunda vinç yardımıyla evden çıkarıldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Emniyet Genel Müdürlüğü, Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast girişimi iddiasını yalanladı Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var