Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü - Son Dakika

Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü

19.01.2012 10:38
Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü, System.String[]

Türk Patent Enstitüsü, soğutma sektörünün önde gelen markaları arasında bulunan derin dondurucu Uğur'a 'Tanınmış Marka' statüsü verdi.

Türk Patent Enstitüsü, soğutma sektörünün önde gelen markaları arasında bulunan derin dondurucu Uğur'a 'Tanınmış Marka' statüsü verdi.

Uğur Soğutma Genel Müdür Yardımcısı Talip Takmaklı, şirketin 'her zaman kaliteli ürün' anlayışı doğrultusunda ve günden güne gelişen kalite standartlarıyla üretim yaptığını söyledi. Kaliteyi, üretimden, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda sürekli geliştirdiklerini, bu unsurları teknolojilerle birleştirerek tüketicilere sunduklarını ve karşılığı olarak onların güvenini ve takdirini kazandıklarını söyleyen Takmaklı, "Türk Patent Enstitüsü tarafından Uğur markamıza layık görülen bu statünün haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

100'Ü AŞKIN ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

Firmanın 100'den fazla ülkeye ihracat yapılan tescilli bir marka olduğuna dikkat çeken Takmaklı, markalaşma sürecinin uzun soluklu stratejik planlarla başarıya ulaşabileceğini ve 58 yıllık güçlü alt yapılarının bu markalaşmada büyük etkisi olduğunu kaydetti. Sektörde herkes tarafından bilinen, sayılan marka olarak tarif edilen 'Tanınmış Marka' statüsünün, uluslararası ticarette önemli avantajlar sağladığını belirten Talip Takmaklı, "Tanınmış Marka statüsü, Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı'nın, kurumun büyüklüğü, çalışan sayısı, piyasaya hakimiyeti, ürün ve hizmetlerinin piyasadaki yaygınlığı, pazar payı, yıllık satış miktarı, markanın bilinirlik düzeyi gibi kapsamlı kriterleri içeren değerlendirme süreci sonunda veriliyor. Uğur, kalite sisteminin temelinde müşteri memnuniyetini barındırıyor. Birçok kalite belgesine de sahibiz. Uluslararası düzeyde standartlara uygun üretim yaparak tüketicilerimize 58 yıldır hizmet veriyoruz" diye konuştu. - Aydın/ Nazilli

Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü
Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü
Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Uğur'a 'Tanınmış Marka' Statüsü - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti