Uğur Yücel 'İçerde' Dizisine Veda Etti - Son Dakika

Uğur Yücel 'İçerde' Dizisine Veda Etti

30.05.2017 11:40
Uğur Yücel 'İçerde' Dizisine Veda Etti, System.String[]

Reyting rekortmeni dizi 'İçerde'de 'Kudret' karakterine hayat veren usta oyuncu Uğur Yücel, dün akşam yayınlanan bölümle diziye veda etti.

Show TV'de yayınlanan 'İçerde'nin 36'ıncı bölümüne, 'Kebapçı Celal' ile 'Kudret'in hesaplaşması damgasını vurdu. 'Kudret' karakterinin ölmesi sonucu deneyimli oyuncu Uğur Yücel de diziden ayrıldı.

SARP, KARDEŞİ UMUT'A KAVUŞTU

'İçerde' dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde; 'Sarp Yılmaz', yıllardır aradığı kardeşi 'Umut'u, 'Coşkun' sayesinde buldu. 'Sarp' ile 'Umut'un buluştuğu anlar herkesi duygulandırdı.

MEZARLIKTA HESAPLAŞTILAR

'Mert'i kaçıran 'Kudret' ise 'Kebapçı Celal'e artık hesaplaşma vakti olduğunu söyledi. İkili, mezarlıkta bir araya geldi. Burada meydana gelen çatışmada 'Celal Duman' ve adamları, 'Kudret'i vurarak öldürdü.

UĞUR YÜCEL DİZİYE VEDA ETTİ

'Kudret' karakterinin ölümüyle beraber deneyimli oyuncu Uğur Yücel, fenomen yapıma veda etti.

Uğur Yücel 'İçerde' Dizisine Veda Etti

Son Dakika Magazin Uğur Yücel 'İçerde' Dizisine Veda Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü "Asgari ücretle çalışıyorum" diyen başkan yardımcısının Maldivler'de çekilmiş fotoğrafları çıktı Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu Son Dakika: Asgari ücret zammı için ilk toplantı 4 Aralık'ta yapılacak Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor Evinin camına "Koronavirüs bitene kadar misafir almıyoruz" yazılı afiş astı