Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım - Son Dakika

Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım

05.01.2012 20:02
Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım

, System.String[]

Başkan Uğurlu, Larende Geri Dönüşüm Merkezi, Dil ve Edebiyat Derneği Karaman Şubesi ve Türkiye Yazarlar Birliği İl Temsilciliğinin katkılarıyla hazırlanan "Her şey Karaman İçin" adlı Bilgi Yarışmasının Ödül Törenine katıldı.

Demosan Otelde gerçekleşen törene Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, AK Parti İl Başkanı Süleyman Atik ve protokol üyeleri katıldı. Program dereceye giren yarışmacılara ödül takdimiyle devam etti.

Başkan Uğurlu konuşmasında, "Karaman sevdalısıyım demek bazen eksik kalıyor. Bir kişin bir varlığa sevdalı olabilmesi için onu mutlaka çok iyi tanıması gerekiyor. Bu mübarek şehrin ne zaman yeni ve güzel bir tarafını keşfetsem hayranlığım artıyor." dedi.

Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım </p><p> </p><p>
Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım </p><p> </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Uğurlu, Bu Mübarek Şehre Hayranım - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den peş peşe sert tepki: Sessiz kalmayacağız Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi