Son Dakika Haberleri: Ukraynalı Ünlü Sunucu, Telefonunu Göğüs Dekoltesine Saklarken Kameraya Yakalandı

Ukraynalı Ünlü Sunucu, Telefonunu Göğüs Dekoltesine Saklarken Kameraya Yakalandı

4 gün önce

Ukraynalı televizyon sunucusu Elena Filonova'nın, canlı yayın öncesi cep telefonunu göğüs dekoltesine saklama anı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Ukrayna'da ünlü televizyon sunucusu Elena Filonova, cep telefonunu göğüs dekoltesine saklarken izlemecilerden birine yakalandı.

SOSYAL MEDYADA REKOR KIRDI

Ukrayna'da 34 yaşında ünlü televizyon sunucusu Elana Filonova, canlı yayın başlamadan önce cep telefonunu göğüs dekoltesine saklamaya çalıştı. Fakat sunucunun hesap etmediği şey seyircilerden birinin o an kayıtta olduğuydu. Filonova'nın telefonunu göğüs dekoltesine saklama anını kaydeden seyirci görüntüyü soyal medya paylaştı. Paylaşılan görüntü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

"BOŞLUĞU TELEFON İLE DOLDURMUŞ"

Bazı sosyal medya kullanıcıları paylaşılan video ya yorum yapmaktan eksik kalmadı. Videoya yorum yapan bir internet kullanıcısı, "Seyirci kameramandan iyi çalışmış" yorumunu yaptı. Başka bir internet kullanıcısı ise, "Elbise büyük gelmiş boşluğu telefon ile doldurmuş. yorumunu yaptı.


YORUMLAR (15)
  • Cep: Gıdıbank kadınlar tarafından asırlardır kullanılıyor. Bu kadar şaşıracak ne var yani. Erkeklerde yan cep neyse kadınlarda da gıdıbank odur. Hiç görmediniz mi. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILAN: EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILMAK TÜM 1999 ÖNCESİ SGK''LILARI İLGİLENDİRMEKTEDİR. 16 ARALIK İSTANBUL BULUŞMASINA KATILMALISINIZ. Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın Cevap Yaz 8 5 Yayından Kaldır melda: AYNEN GASP EDİLMİŞ EMEKLİLİK HAKKI İÇİN HERKESİ DAVET EDİYORUZ. TARİHTE İLK DEFA KANUN GERİ İŞLETİLDİ. 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kırmızı Halıda Frikik Veren Nebahat Çehre'den Sitem Dolu Açıklama Ünlü İş Adamının Kızı, Cinayete Kurban Gitti

Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi! 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!