Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu ile iki anlaşmadan daha çekildi - Son Dakika

Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu ile iki anlaşmadan daha çekildi

23.02.2021 23:59
Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu ile iki anlaşmadan daha çekildi, System.String[]

Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ile sivil ve askeri amaçla hava sahasının kullanımı alanındaki iki anlaşmadan çekildi.

Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ile sivil ve askeri amaçla hava sahasının kullanımı alanındaki iki anlaşmadan çekildi.

Ukrayna Devlet Başkanlığından yapılan açıklamada, Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin söz konusu kararnameyi onayladığı kaydedildi.

Kararname uyarınca, Ukrayna'nın BDT kapsamında 1991'de Minsk'te ve 1992'de Taşkent'te imzalanan sivil ve askeri amaçla hava sahasının kullanımı alanındaki iki anlaşmadan çekileceği ifade edildi.

Ukrayna, en son 17 Şubat'ta, BDT kapsamında devletlerarası posta ve elektronik haberleşme alanındaki anlaşmadan da çekilmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu ile iki anlaşmadan daha çekildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Pitbull cinsi köpeği alınmak istenince, tabancayı başına dayadı Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız Ermenistan'daki olaylar sonrası Aliyev'in "Ne oldu Paşinyan?" videosu paylaşım rekoru kırıyor Son Dakika! Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Erivan sokaklarını gezerek megafonla halka sesleniyor Uzun süre ötmek için bayılmayı göze alan Denizli horozu dünya basınında Ağaca tırmanıp tabur komutanlığını gözetleyen terörist kendini böyle savundu: Köpekten kaçıyordum Şifre: Makyaj yap! Kadınları fuhşa teşvik eden taksici tutuklandı Korona geçiren çocuklarda ölümcül MIS-C tehlikesi! Prof. Dr. Ceyhan belirtileri sıralayıp uyardı