Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı - Son Dakika

Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı

02.01.2012 15:53
Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı, System.String[]

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş şehir olan Ukrayna'nın Kharkiv kentindeki Yeni Yıl Fuarı'nda Gaziantep standı açtı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş şehir olan Ukrayna'nın Kharkiv kentindeki Yeni Yıl Fuarı'nda Gaziantep standı açtı.

Kharkiv Belediye Başkan Yardımcısı Igor Terekhov, Kharkiv Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Victor Rud ve Belgrat Belediye Başkanı Sergei Bojenov'un ziyaret ettikleri Gaziantep Büyükşehir Belediyesi standına yoğun ilgi gösterildi.

Terekhov, burada yaptığı açıklamada, Gaziantep ile çok güzel iş birliklerine imza attıklarını belirterek, "Bugün onları aramızda görmek bizim için büyük bir onur. Gaziantep'in standına hayran kaldık. Fuara ayrı bir renk kattı." dedi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ni temsil eden yetkililer, davetlilere, Gaziantep'e özgü el sanatı ürünlerden oluşan çeşitli hediyeler takdim etti.

Fuarda, Gaziantep'e özgü yöresel eşyalar tanıtılırken, çeşitli broşür, dergi ve kitaplar da ziyaretçilere dağıtıldı.

Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi