Son Dakika Haberleri: Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı

Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı

7 yıl önce

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş şehir olan Ukrayna'nın Kharkiv kentindeki Yeni Yıl Fuarı'nda Gaziantep standı açtı.

Ukrayna'da Gaziantep Rüzgârı, System.String[]
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş şehir olan Ukrayna'nın Kharkiv kentindeki Yeni Yıl Fuarı'nda Gaziantep standı açtı.

Kharkiv Belediye Başkan Yardımcısı Igor Terekhov, Kharkiv Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Victor Rud ve Belgrat Belediye Başkanı Sergei Bojenov'un ziyaret ettikleri Gaziantep Büyükşehir Belediyesi standına yoğun ilgi gösterildi.

Terekhov, burada yaptığı açıklamada, Gaziantep ile çok güzel iş birliklerine imza attıklarını belirterek, "Bugün onları aramızda görmek bizim için büyük bir onur. Gaziantep'in standına hayran kaldık. Fuara ayrı bir renk kattı." dedi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ni temsil eden yetkililer, davetlilere, Gaziantep'e özgü el sanatı ürünlerden oluşan çeşitli hediyeler takdim etti.

Fuarda, Gaziantep'e özgü yöresel eşyalar tanıtılırken, çeşitli broşür, dergi ve kitaplar da ziyaretçilere dağıtıldı.Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Kaşıkçı Soruşturması Kapsamında Suudi Başkonsolos'un Evinde Yapılacak Olan Arama İptal Edildi