Ukrayna'da tahliyeler sürüyor - Son Dakika

Ukrayna'da tahliyeler sürüyor

22.05.2022 22:39

Kilisede dua edilmesi Otobüse bindirilen sivillerin güvenli bölgeye götürülmeleri Bir sivilin ambulansa alınması UKRAYNA - Rusya'nın saldırıları altındaki Ukrayna'nın Donetsk bölgesindeki Slovyansk kentinden siviller güvenli bölgelere tahliye edildi.

Kilisede dua edilmesi

Otobüse bindirilen sivillerin güvenli bölgeye götürülmeleri

Bir sivilin ambulansa alınması UKRAYNA - Rusya'nın saldırıları altındaki Ukrayna'nın Donetsk bölgesindeki Slovyansk kentinden siviller güvenli bölgelere tahliye edildi.

YORUMLAR
500
Ukrayna'nın Andriivka köyünde halk zor şartlarda yaşamını sürdürüyor Ukrayna'nın Andriivka köyünde halk zor şartlarda yaşamını sürdürüyor Öz İplik İş Genel Başkanı Ay: 'Rusya-Ukrayna savaşı tekstil sektörünü de etkiledi' Öz İplik İş Genel Başkanı Ay: 'Rusya-Ukrayna savaşı tekstil sektörünü de etkiledi' Ukrayna, savaşın siber cephesi için kritik adımı attı Ukrayna, savaşın siber cephesi için kritik adımı attı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ukrayna'da tahliyeler sürüyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement