Ukrayna'da "Yılan Adası Direnişi" konulu pulu almak için halk kuyruğa girdi - Son Dakika

Ukrayna'da "Yılan Adası Direnişi" konulu pulu almak için halk kuyruğa girdi

23.05.2022 14:22

Kuyrukta bekleyen vatandaşlar Puldan detay Rusya'nın savaş açtığı Ukrayna'da çatışmaların başladığı ilk günlerde Yılan Adası'nı koruyan Ukraynalı askerlerin Rus deniz kuvvetlerine karşı gösterdiği direnişi anlatan "Yılan Adası Direnişi" konulu pulu almak için başkent Kiev'de halk kuyruğa girdi.

Kuyrukta bekleyen vatandaşlar

Puldan detay

Rusya'nın savaş açtığı Ukrayna'da çatışmaların başladığı ilk günlerde Yılan Adası'nı koruyan Ukraynalı askerlerin Rus deniz kuvvetlerine karşı gösterdiği direnişi anlatan "Yılan Adası Direnişi" konulu pulu almak için başkent Kiev'de halk kuyruğa girdi. Kiev sakinleri, üzerinde batan Rus Karadeniz Filosu'na ait "Moskova" kruvazörü ve ona karşı direnen bir Ukraynalı askerin resmi olan pulu almak için saatlerce kuyrukta bekliyor.

YORUMLAR
500
Rusya: Luhansk'ta Severodonetsk'i kontrolümüz altına aldık Rusya: Luhansk'ta Severodonetsk'i kontrolümüz altına aldık Ukraynalı sivili öldürüp karısına cinsel istismarda bulunan Rus asker yargılanıyor! Ukraynalı sivili öldürüp karısına cinsel istismarda bulunan Rus asker yargılanıyor!
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ukrayna'da 'Yılan Adası Direnişi' konulu pulu almak için halk kuyruğa girdi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement