Son Dakika Haberleri: Ukraynalı turist 200 bin liralık elektronik sigarayla yakalandı

Ukraynalı turist 200 bin liralık elektronik sigarayla yakalandı

2 ay önce

Bodrum Havalimanı'nda bir Ukraynalı turist, piyasa değeri yaklaşık 200 bin lira olan 7 bin 830 paket kaçak elektronik sigara ile yakalandı.

Bodrum Havalimanı'ndan Türkiye'ye giriş yapan Ukraynalı turistin valizlerini kontrol eden gümrük görevlileri, piyasa değeri yaklaşık 200 bin lira olan 7 bin 830 paket kaçak elektronik sigara ele geçirdi.

KURYE OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Edinilen bilgiye göre; Ukrayna'dan tatil için Bodruma gelen Anatolie Yarmalenko (45), Bodrum- Milas Havaalanı'nda yanında getirdiği 7 adet valiz ile geçiş yaptığı sırada gümrük görevlileri tarafından kontrol için durduruldu. Turistin valizlerinde yapılan kontrolde 7 bin 830 paket kaçak elektronik sigara ele geçirildi. Kaçak mallara el konulurken Ukraynalı adam gözaltına alındı. İfadesi alınan Anatolie Yarmelenko, kurye olduğunu itiraf etti.

SINIR DIŞI EDİLDİ

Elektronik sigaraların piyasa değerinin 200 bin lira olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan Yarmelenko, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Yarmelenko, 'ülkeye kaçak mal sokma' suçundan sınır dışı edildi.

Ukraynalı turist 200 bin liralık elektronik sigarayla yakalandı
Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 01:58 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu