Ulaş Müftülüğü 500 kişiye iftar verdi - Son Dakika

Ulaş Müftülüğü 500 kişiye iftar verdi

25.05.2019 10:33
Ulaş Müftülüğü 500 kişiye iftar verdi, System.String[]

Sivas'ın Ulaş ilçesinde müftülük 500 kişiye iftar yemeği verdi.

Sivas'ın Ulaş ilçesinde müftülük 500 kişiye iftar yemeği verdi.

Hatipler Cami toplantı salonunda düzenlenen iftar programında konuşan İlçe Müftüsü İzzet Kendir, manevi değeri yüksek ramazan ayında bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Ramazan ayında yardımlaşmanın en üst dereceye çıktığını belirten Kendir, "Ramazan yardımlaşmayı ve dayanışmayı öğreten, ben değil biz bilincini kazandıran, kardeşliği, ümmet olmayı pekiştiren bir aydır. Oruç zenginin fakiri bir an olsun anlamasını sağlayan bir ibadettir. Zengin, fakir, genç, yaşlı, amir, memur toplumun her seviyesindeki insanın aynı anda aynı sofradan yemek yemesidir." dedi.

İftar Programına Kaymakam Vekili Halil Dalak, Belediye Başkanı Turan İlbey, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Demirbaş, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Hacı Bilen, İl Genel Meclis üyeleri Hikmet Kuruçay, Ahmet Gencer, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ulaş Müftülüğü 500 kişiye iftar verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Joe Biden, resmen ABD'nin 46. Başkanı oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Genel rahatlama 2022'de olabilir Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş