Ulaş'ta öğrencilere kaynak kitabı dağıtıldı - Son Dakika

Ulaş'ta öğrencilere kaynak kitabı dağıtıldı

19.05.2020 10:56
Ulaş'ta öğrencilere kaynak kitabı dağıtıldı, System.String[]

Sivas'ın Ulaş ilçesinde taşımalı eğitim gören ve Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan 8. sınıf öğrencilerine kaynak ve okuma kitabı dağıtıldı.

Sivas'ın Ulaş ilçesinde taşımalı eğitim gören ve Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan 8. sınıf öğrencilerine kaynak ve okuma kitabı dağıtıldı.

Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Bahattin Karacalar, öğretmenlerle köyleri ziyaret ederek öğrencilerine kitaplarını teslim etti.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sınavlara evlerinde hazırlanan öğrencilerine destek olmak istediklerini belirten Karacalar, "Öğrencilerimize kaynak kitapları ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden tedarik ettiğimiz okuma kitaplarını evlerinde teslim ettik. Dağıttığımız kaynak kitaplarıyla öğrencilerin başarı oranlarını artırmayı hedefledik." dedi.

Karacalar, öğrencilerin kendileri için gözbebeği olduğunu belirterek, onların başarılı olması için her türlü desteği ve fedakarlığı göstereceklerini ifade etti.

Kaynak ve okuma kitaplarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan 8. sınıf öğrencisi Esma Nur Aziret ise öğretmenlerine teşekkür ederek, "Koronavirüs nedeniyle LGS'ye evde hazırlanıyorum. İhtiyacım olan kaynak ve okuma kitaplarını köye gelerek bizlere ulaştıran okul müdürümüz ve öğretmelerime teşekkür ediyorum, inşallah emeklerimizin karşılığını alırız." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ulaş'ta öğrencilere kaynak kitabı dağıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

TikTok'un sınırsız jeton gönderme açığını tespit eden Türk gençler, 20 bin dolarlık teklifi kabul etmedi 16:12 TikTok'un sınırsız jeton gönderme açığını tespit eden Türk gençler, 20 bin dolarlık teklifi kabul etmedi Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri, TEKNOFEST'in gözdesi oldu 16:07 Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri, TEKNOFEST'in gözdesi oldu Kürt sorunu tartışmalarına Selahattin Demirtaş da katıldı: Çözümün adresi TBMM'dir 15:46 Kürt sorunu tartışmalarına Selahattin Demirtaş da katıldı: Çözümün adresi TBMM'dir
Sedat Peker hakkında 15:36 Sedat Peker hakkında "hakaret" ve "iftira" suçundan 6 yıla kadar hapis cezası istendi F.Bahçe'den kapı dışarı edilen Frey, Belçika'da gol krallığına gidiyor 15:29 F.Bahçe'den kapı dışarı edilen Frey, Belçika'da gol krallığına gidiyor Otostop yaparak bindiği araç bariyerlere çarpan kadın, hayatını kaybetti 15:22 Otostop yaparak bindiği araç bariyerlere çarpan kadın, hayatını kaybetti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14:53 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Önüne geçeceğiz" açıklamaları sonrası harekete geçildi! Fahiş fiyatlara karşı Erken Uyarı Sistemi geliyor Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü 14:30 Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü
Advertisement