Ulaş'ta, Polisten Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri - Son Dakika

Ulaş'ta, Polisten Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri

12.01.2012 11:01
Ulaş'ta, Polisten Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri, System.String[]

Ulaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ulaş İlçe Emniyet Amirliği işbirliği lise öğrencilerine "Şiddetin Önlenmesi ve Zararlı Alışkanlıklardan Korunma" konulu eğitim semineri verildi.

Ulaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ulaş İlçe Emniyet Amirliği işbirliği lise öğrencilerine "Şiddetin Önlenmesi ve Zararlı Alışkanlıklardan Korunma" konulu eğitim semineri verildi.

Ulaş Lisesinde düzenlenen programda, Ulaş İlçe Emniyet Amiri Hayri Onur ve polis memuru Ali Galip Sarı, öğrencilere sunum eşliğinde şiddet, uyuşturucu, sigara ve alkolün zararları hakkında bilgi verdi.

Onur, öğrencileri okul içinde ve dışındaki arkadaşlık sevgisinin, dostluğun önemini anlatarak, bu sıralardaki dostluk ve sevginin unutulamayacağını, ileri ki yıllarda okulda yaşanan dostlukların iyi bir anı olacağını söyledi.

Öğrencilerin okul güvenliği ile ilgili soruların cevaplayan Onur, okul civarında dolaşan yabancıları veya şüpheli şahısları gördüklerinde polisi aramalarını istedi.

Onur, şiddet ve zararlı alışkanlıklar konusundaki eğitim çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Programı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın Yılmaz, öğretmen ve öğrenciler izledi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ulaş'ta, Polisten Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Genç ressam Sinem Demirci'nin son çalışması büyük beğeni topladı Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı Rus sosyal medya fenomeni Mihail Litvin, lüks aracını benzin dökerek yaktı