Ulaş'ta Sbs Deneme Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

Ulaş'ta Sbs Deneme Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

25.11.2012 18:04
Ulaş'ta Sbs Deneme Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi, System.String[]

Ulaş'ta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan SBS kursu kapsamında yapılan deneme sınavlarında başarılı olan öğrenciler, ödüllendirildi.

Ulaş'ta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan SBS kursu kapsamında yapılan deneme sınavlarında başarılı olan öğrenciler, ödüllendirildi.

İlçe merkezi, belde ve köylerde eğitim gören ve Halk Eğitim Merkezi'nin açtığı SBS kursunda deneme sınavlarında başarılı öğrenciler, öğretmenleri Süleyman Öcalan ve Murat Sönmez refakatinde Sivas gezisi ile ödüllendirildi. Öğrenciler, Sivas'ta "Çanakkale 1915" filmini izledi, Kongre ve Arkeoloji müzelerini gezdi.

Süleyman Öcalan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, amaçlarının başarılı öğrencileri ödüllendirerek diğer öğrencileri de başarıya yönlendirmek olduğunu söyledi.

Bu arada Ulaş İlkokul/Ortaokul öğrencileri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi kapsamında öğretmenleri Bahar Sevim ve Banu Boğazlıyan refakatinde, İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'ni ziyaret etti.

Muhabir: Çetin Karaçoban

Yayıncı: Önder Felek - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ulaş'ta Sbs Deneme Sınavında Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım