Ulaşlı Sahili Düzenlenecek - Son Dakika

Ulaşlı Sahili Düzenlenecek

17.06.2014 09:54
Ulaşlı Sahili Düzenlenecek

Gölcük'te vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, Ulaşlı sahilinin düzenlenerek güzel bir görünüm kazanacağını söyledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük'te incelemelerde bulundu. Ulaşlı, Halıdere ve Hisareyn'de devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlarla sohbet etti.

ELLİBEŞ EŞLİK ETTİ

Gölcük'te incelemelerde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Vekili Mevlüt Demir, Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci, Kemal Kahraman ve İbrahim Tektaş, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel ve İlçe teşkilatı ve partililer katıldı.

HALIDERE'DE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

İlk olarak Ulaşlı'da yapılacak olan sahil düzenlemesini inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, yapılacak olan düzenlemeden herkesin yararlanacağını söyledi. Daha sonra Halıdere'ye geçen Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi. Halıdere sahilinin tamamlanmasının ardından çok daha güzel görüntüye büründüğünü söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, yapılan her hizmetin halkın mutluluğu için olduğunu vurguladı.

GÖLCÜK İHL İNŞAATINI GEZDİ

Yapımı devam eden 24 derslikli Gölcük İmam Hatip Lisesi inşaatı alanını da gezen Başkan Karaosmanoğlu, burada çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Okulun yeni eğitim ve öğretim yılına kadar yetiştirilmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Karaosmanoğlu, okul bittiğinde öğrencilerin modern eğitim yuvalarında ders göreceğini ifade etti.

Ulaşlı Sahili Düzenlenecek

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ulaşlı Sahili Düzenlenecek - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Rıza Çalımbay'ın sözleşmesindeki 17:35 Rıza Çalımbay'ın sözleşmesindeki "Beşiktaş" maddesi gündem oldu
Rusya, Ukrayna'ya saldıracak mı? Dünyanın merak ettiği soruya Genelkurmay Başkanı'ndan yanıt 17:01 Rusya, Ukrayna'ya saldıracak mı? Dünyanın merak ettiği soruya Genelkurmay Başkanı'ndan yanıt 276 gündür oturma eylemi yapan kadın, Kılıçdaroğlu'na sarılıp ağladı 16:49 276 gündür oturma eylemi yapan kadın, Kılıçdaroğlu'na sarılıp ağladı Ünlü oyuncak şirketi Lego, Vietnam'da 1 milyar dolarlık fabrika açacak 15:35 Ünlü oyuncak şirketi Lego, Vietnam'da 1 milyar dolarlık fabrika açacak Sağlık Bakanlığından 6 maddelik MHRS genelgesi! 15:10 Sağlık Bakanlığından 6 maddelik MHRS genelgesi! "5 dakikada bir muayene yapılıyor" iddialarına dikkat çekildi İYİ Parti, Abdullah Gül'e kapıları kapattı 14:39 İYİ Parti, Abdullah Gül'e kapıları kapattı Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım 14:25 Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım Mike Tyson'ı nakavt eden Williams, Türk boksör Serdar Avcı karşısında acı bir deneyim yaşadı 12:20 Mike Tyson'ı nakavt eden Williams, Türk boksör Serdar Avcı karşısında acı bir deneyim yaşadı
Advertisement