Ulaştırma Memur Sen Başkanı Koç, Asya'yı ziyaret etti - Son Dakika

Ulaştırma Memur Sen Başkanı Koç, Asya'yı ziyaret etti

Ulaştırma Memur Sen İl Başkanı Ahmet Koç ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'yı ziyaret etti.

Ulaştırma Memur Sen Başkanı Koç, Asya'yı ziyaret etti, System.String[]

Ulaştırma Memur Sen İl Başkanı Ahmet Koç ve yönetim kurulu üyeleri, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'yı ziyaret etti.

Sendikanın faaliyetleri hakkında Asya'ya bilgi veren Başkan Koç, Memur Sen ailesi olarak ülke genelinde olduğu gibi yerelde de birçok iş kolunda faaliyet yürüttüklerini söyledi.

İl başkanlığına yeni atandığını belirten Koç, "Kendi sorumluluk alanımızda bizlerle olan arkadaşlarımızın sosyal haklarını korumak üzere çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Yeni bir oluşumla güzel hizmetler yapmayı planlıyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Asya ise, kentteki tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışmaya özen gösterdiklerini kaydetti.

YORUMLAR

Son Dakika

Duygu Delen'in ölümü sonrası tutuklanan Mehmet Kaplan'ın bir kadının daha ölümüne neden olduğu ortaya çıktı İddialı mayokinili pozunu paylaşan Ebru Polat, hayranlarını uyardı: Sakin olun Bağdat'ta ABD askerlerinin bulunduğu üs katyuşa füzeleriyle vuruldu Meteoroloji, 9 ile kuvvetli yağış uyarısı yaptı Serinlemek için denize giren 8 kişiyi dalgalar kayalıklara sürükledi, jandarma dronlarla aramaya çıktı Nehre düşen kızını kurtarmaya çalışan baba, akıntıya kapılarak boğuldu Son Dakika: Türkiye'de 15 Ağustos günü koronavirüs kaynaklı 21 can kaybı, 1256 yeni vaka tespit edildi Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, "Ramo"nun çekimlerinde kaza geçirdi 4 ilde daha 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına saat kısıtlaması getirildi Son Dakika: Türk siyasetini dizayn edeceğini söyleyen Joe Biden'in sözlerine Türkiye'den tepki yağıyor Joe Biden'dan skandal sözler: Erdoğan'ı darbeyle değil seçimle devireceğim Sarkıntılık iddiası ölüm getirdi! 71 yaşındaki amca, yeğeninin göğsüne 43 santimlik kama sapladı Sevilen doktor Abdurrahman Demir, koronadan hayatını kaybetti Son Dakika: Trabzonspor'da bir oyuncunun daha yeni tip koronavirüs testi pozitif çıktı Yaşlı adam, ayaklarını hortumla bağladığı köpeğe tecavüz ederken yakalandı