Bakan Karaismailoğlu: "Avrasya Tüneli 5 yıl içerisinde Türkiye'ye tam 10 Milyar TL katkı sağlamıştır" - Son Dakika

Bakan Karaismailoğlu: "Avrasya Tüneli 5 yıl içerisinde Türkiye'ye tam 10 Milyar TL katkı sağlamıştır"

17.08.2022 12:38

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun konuşması ANKARA - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı stajyerlerine düzenlediği sunumda konuştu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun konuşması ANKARA - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı stajyerlerine düzenlediği sunumda konuştu. (6)

YORUMLAR
500
ABD'nin ünlü dergisi raporladı! Türkiye'nin en yaşanabilir şehirleri açıklandı ABD'nin ünlü dergisi raporladı! Türkiye'nin en yaşanabilir şehirleri açıklandı DENEYAP Teknoloji Atölyeleri uygulama sınavı 1 Ekim'de yapılacak DENEYAP Teknoloji Atölyeleri uygulama sınavı 1 Ekim'de yapılacak Bakan Ersoy, Türkiye Otelciler Birliğinin aylık toplantısında konuştu Açıklaması Bakan Ersoy, Türkiye Otelciler Birliğinin aylık toplantısında konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Karaismailoğlu: 'Avrasya Tüneli 5 yıl içerisinde Türkiye'ye tam 10 Milyar TL katkı sağlamıştır' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement