Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Demiryolu hattımız 28 bin 590 kilometreye çıkacak" - Son Dakika

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Demiryolu hattımız 28 bin 590 kilometreye çıkacak"

25.05.2022 12:38

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Demiryolu hattımız 28 bin 590 kilometreye çıkacak" "Ukrayna-Rusya Savaşı sonrası orta koridorun kıymeti çok daha fazla ortaya çıktı" "Türkiye'nin ortaya koyduğu orta koridor lojistik süper güç olma iddiasının ne kadar yerinde olduğu ortaya çıkmaktadır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Demiryolu hattımız 28 bin 590 kilometreye çıkacak"

"Ukrayna- Rusya Savaşı sonrası orta koridorun kıymeti çok daha fazla ortaya çıktı"

" Türkiye'nin ortaya koyduğu orta koridor lojistik süper güç olma iddiasının ne kadar yerinde olduğu ortaya çıkmaktadır."

İSTANBUL - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Bahar Festivali 2022 kapsamında düzenlenen Mobilite Vizyonu 2053 Programı'na katıldı.

YORUMLAR
500
Kadirov'un sağ kolu Avrupa'ya girmek istiyor: Putin durdurmazsa Berlin'e kadar gideceğiz Kadirov'un sağ kolu Avrupa'ya girmek istiyor: Putin durdurmazsa Berlin'e kadar gideceğiz Draghi-Erdoğan görüşmesi İtalyan basınında: 'Gerekli 'diktatör', zorunlu müttefike dönüştü' Draghi-Erdoğan görüşmesi İtalyan basınında: 'Gerekli 'diktatör', zorunlu müttefike dönüştü' Otelciler salgın öncesindeki doluluk rakamlarını yakalamayı hedefliyor Otelciler salgın öncesindeki doluluk rakamlarını yakalamayı hedefliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: 'Demiryolu hattımız 28 bin 590 kilometreye çıkacak' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement