Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprüler ücretsiz - Son Dakika

Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprüler ücretsiz

26.04.2022 09:20
Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprüler ücretsiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprülerin ücretsiz olacağını duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprülerin ücretsiz olacağını duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ramazan Bayramı'nda Cumartesi-Perşembe günleri arasında Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan köprü ve otoyolların, Pazartesi-Çarşamba günleri arasında da Marmaray, Başkentray ve İzban'ın ücretsiz olduğunu duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, 30 Nisan Cumartesi saat 00.00'dan 5 Mayıs Perşembe günü saat 07.00'ye kadar Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün ücretsiz olacağına dikkat çekildi.

Açıklamada, ayrıca 2 Mayıs Pazartesi günü saat 00.00'dan 4 Mayıs Çarşamba günü saat 00.00'a kadar İstanbul'da Marmaray, Ankara'da Başkentray, İzmir'de İzban seferlerinin de ücretsiz olacağı kaydedildi.

(Ömer Faruk Karataş - İHA)

YORUMLAR
500
Kastamonu'da çöken yol ve yıkılan köprüler için ekipler devrede Kastamonu'da çöken yol ve yıkılan köprüler için ekipler devrede Ayancık'ta boşaltılan köylerde bazı evlerin girişleri suyla doldu, geçici köprüler yıkıldı Ayancık'ta boşaltılan köylerde bazı evlerin girişleri suyla doldu, geçici köprüler yıkıldı İnebolu'da çay taştı, köprüler çöktü; 'Üst katlara çıkın' uyarısı yapıldı (2) İnebolu'da çay taştı, köprüler çöktü; 'Üst katlara çıkın' uyarısı yapıldı (2)
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ramazan Bayramı'nda otoyol ve köprüler ücretsiz - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement