Ulema, Yeni Yıla Doğum Evinde Merhaba Dedi - Son Dakika

Ulema, Yeni Yıla Doğum Evinde Merhaba Dedi

02.01.2012 13:11
Ulema, Yeni Yıla Doğum Evinde Merhaba Dedi, System.String[]

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, yeni yıla Ege Doğum Evi'ni ziyaret ederek girdi.

AK Parti İzmir Milletvekili, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Nesrin Ulema, İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek 2011 yılının son saatlerini burada geçirdi. Milletvekili Ulema öncelikle, yeni yılın ilk dakikalarında doğum yapan 23 yaşındaki Dilek Gül isimli anneyi ziyaret etti ve genç anneye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Dilek ve Hakan Gül çiftinin 'Ecrin' adlı bebeklerini kucağına alıp seven Ulema, anneyi kutlayarak Ecrin bebeğe güzel bir gelecek temennisinde bulundu.

Bu ziyaretin ardından onkoloji servisinde yatan hastaları ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, servisteki hastaların yeni yılını kutladı, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Abdullah Taşyurt, Uzman doktorlar İbrahim Uyar ve Ömer Başoğul ile hastaneyi gezmeye devam eden AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Başhekim Taşyurt'tan hastanedeki servisler hakkında çeşitli bilgiler aldı. Hasta yakınlarının ve hastane çalışanlarının da yeni yılını kutlayan Ulema, 2012'nin ülkemize ve dünyaya hayırlı olmasını diledi.

Ulema, Yeni Yıla Doğum Evinde Merhaba Dedi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ulema, Yeni Yıla Doğum Evinde Merhaba Dedi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?