Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı - Son Dakika

Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı

13.04.2021 12:00

Dubai'yi karıştıran fotoğraf skandalından yeni detaylar gelmeye devam ediyor. 40 modelin cinsel içerikli bir film şirketi için balkonda çırılçıplak poz vermesiyle patlayan skandalın ardından modellerin tutuklandığı ve sınır dışı edilecekleri açıklanmıştı. Ancak çekimlerde yer alan Ukraynalı bir modelin gözaltına alınmadan önce sevgilisine gönderdiği video tüm gerçekleri gün yüzüne çıkardı. Paylaştığı videoda çekimlerde zorla yer aldığını söyleyen modelden ise hala haber yok.

Dubai'de bir gökdelenin balkonunda cinsel içerikli film şirketi için çırılçıplak soyunarak poz veren 40 model ülkeyi karıştırmış, yetkililer tarafından tutuklanan modellerin sınır dışı edileceği açıklanmıştı. Dünya basınında geniş yankı uyandıran skandaldan ise yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu kaydı ortaya çıktı

SEVGİLİSİNE GÖNDERDİĞİ VIDEO ORTAYA ÇIKTI

Çıplak balkon pozu sonrasında tutuklanan modellerden biri olan Ukraynalı Irina Sotulenko'nun gözaltı öncesinde sevgilisine gönderdiği video ortaya çıktı.

"ORGANİZATÖRÜM RESMEN APTAL GİBİ DAVRANIYOR"

Videoda kendi organizatörünün kurbanı olduğunu söyleyen model, onun bir serseri olduğunu söyledikten sonra, "Tüm bunlar Instagram'a videoyu yüklemek isteyen moronlar yüzünden oldu, organizatörüm yetişkin bir adam ancak resmen aptal gibi davranıyor" ifadelerine yer verdi.

Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı
Irina Sotulenko'nun sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf.

"GÖSTERİŞ YAPMAYALIM DEDİM AMA DİNLETEMEDİM"

Ortaya çıkan videoda genç kadının başka balkonlardan da görüntülerinin kayda alındığını söyleyip, "'Beyler Arap ülkesindeyiz, gösteriş yapmayalım' dedim, ancak dinletemedim. Balkona çıkmazsam paramı alamayacağımı söylediler. Resmen zorlandık ve o fotoğrafı çektik. Tanrı bilir bu saatten sonra neler olacak, hapishaneye gideceğiz?" diyerek ağladığı görülüyor.

SEVGİLİSİ DE KONUŞTU: HALA HABER ALAMIYORUZ

23 yaşındaki modelin video gönderdiği sevgilisi ise pazartesi günü sınır dışı edileceği duyurulan Sotulenko'dan hala haber alamadıklarını duyurdu.

Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı

NE OLMUŞTU?

Dubai'de ünlü Marina bölgesinde cinsel içerikli bir film şirketi için yapılan fotoğraf çekimi ortalığı ayağa kaldırmıştı. Balkonda yapılan çekimlerde yer alan yaklaşık 40 modelin görüntüleri sosyal medyada kısa sürede yayılmıştı. Görüntülerin viral olması üzerine polis harekete geçmiş, ekip ve modeller, kamu ahlakına aykırı hareket etmek suçlamasıyla tutuklanırken, sınır dışı edilecekleri açıklanmıştı.

Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı

Son Dakika Dünya Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
  • Olmadı: duabide böyle şeyler normal :) ben dubaide böyle şeyin sakıncalı olduğunu pek düşünmüyorum Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • the ende: 30. Çalışanları inşaat alanında bulunan şantiyede konaklayarak yapımı devam eden büyük inşaatlar ile buralarda çalışanlar (Bu madde kapsamında inşaat ve konaklama aynı şantiye alanı içinde ise izin verilir, başka bir yerden çalışanların gelmesine ve şantiyede kalanların başka bir yere gitmelerine izin verilmez. Çalışma sadece inşaat alanı ile sınırlıdır.), Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • DOKTOR: Arap ülkelerinde de her şeyi normalleştirmeye başlayın. Akıllı hareketler bunlar. insanlar boş durmuyor Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yasak aşk yaşan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde ölü bulundular Yasak aşk yaşan ikilinin şüpheli ölümü! Ağaca asılı halde ölü bulundular Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici İsveç Dışişleri Bakanı Linde'den Kudüs saldırılarına tepki: İsrail'in uyguladığı şiddet çok endişe verici Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği Feyzi İşbaşaran'dan yeni yanıt: Adamın, 4 saat tutulduğu odada altına işedi Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı!
Advertisement